STRONA GŁÓWNA | O EDUKACJI GLOBALNEJ | MATERIAŁY | SZKOŁA TRENERÓW | O ŹRÓDŁACH

Warsztaty rodzinne - Global Justice Morning

Źródła oraz Polska Zielona Sieć serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 5 do 10 lat wraz z rodzicami (lub dziadkami) na GLOBAL JUSTICE MORNING - bezpłatne warsztaty rodzinne, które odbędą się (uwaga, zmieniona data)w niedzielę, 11 czerwca w g. 11.00-14.00 w Miejscu Spotkań na ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 9 (między Zieloną a Więckowskiego).
W programie:
- Warsztaty dla dzieci o Afryce, Ameryce Południowej i Azji.
- Gry i zabawy podwórkowe z różnych stron świata.
- Tworzenie i zabawa boliwiskimi "enchoque" czyli kulołapkami oraz laleczkami "worry dolls".
- Tworzenie i nauka zasad gry w planszówki z Korei, Chin, Ghany i Liberii.
- Spektakl obrazkowego teatrzyku Kamishibai.
- Dorosłych zapraszamy na pokaz filmu „Living On One Dollar".
Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten lepszy!