STRONA GŁÓWNA | O EDUKACJI GLOBALNEJ | MATERIAŁY | SZKOŁA TRENERÓW | O ŹRÓDŁACH

Szkolenie dla pracowników bibliotek i świetlic szkolnych poświęcone teatrzykowi kamishibai i edukacji globalnej

Miło nam poinformować, że w ramach projektu „Edukacja globalna dla najmłodszych” rozpoczynamy cykl bezpłatnych szkoleń dla pracowników świetlic i bibliotek szkolnych nt. wykorzystania teatrzyku kamishibai w edukacji globalnej. Każdy uczestnik otrzyma teatrzyk wraz z trzema bajkami, książkę ze scenariuszami zajęć, ilustrowaną mapę świata i zaświadczenie o udziale w szkoleniu.
Szkolenia odbędą się m.in. w Katowicach (28.03.2017), Warszawie (28.03.2017), Szczecinie (04.04.2017), Sosnowcu (05.04.2017), Łodzi (6.04.2017), Płocku (12.04.2017), Brzesku (19.04.2017), Sieradzu (26.04.2017), Piotrkowie Trybunalskim (27.04.2017), kolejne daty i miejscowości podamy wkrótce. Dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie na stronie globalna.edu.pl/szkolenie-dla-bibliotekarzy/