STRONA GŁÓWNA | O EDUKACJI GLOBALNEJ | MATERIAŁY EDUKACYJNE | KAMISHIBAI | SZKOLENIA | TEG 2019 | O ŹRÓDŁACH

Listopad w EkoKalendarzu

Listopad pełen jest różnych świąt i ciekawych dni. Poza świętami państwowymi w listopadzie wypadają m.in. Dzień Weganizmu, Dzień Nauki dla Pokoju i Rozwoju, Dzień Jeża, Dzień Czystego Powietrza, Dzień Tolerancji, Dzień Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci, Dzień Uprzemysłowienia Afryki, Dzień Życzliwości, Dzień Pluszowego Misia, Dzień bez Futra, Dzień bez kupowania. Na stronie EkoKalendarz.pl znajdziecie nie tylko opisy wszystkich powyższych świąt ale także pięć bezpłatnych pakietów edukacyjnych, pełnych pomysłów i gotowych do wydrukowania. Zachęcamy do pobierania i korzystania!
Pakiet na Dzień Jeża
Pakiet na Dzień Czystego Powietrza
Pakiet na Dziań Toalet
Pakiet na Dzień Praw Dziecka
Pakiet o zabawkach na Dzień Pluszowego Misia
W trzecim tygodniu listopada obchodzimy też corocznie Tydzień Edukacji Globalnej. W tym roku hasłem przewodnim TEG jest "Pobudka! To ostatni dzwonek dla klimatu".

Projekt "Źródła skutecznej edukacji globalnej" jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2018 i 2019 r.