STRONA GŁÓWNA | O EDUKACJI GLOBALNEJ | MATERIAŁY EDUKACYJNE | KAMISHIBAI | SZKOLENIA | TEG 2019 | O ŹRÓDŁACH

Ekorok ze Źródłami - warsztaty dla szkół

Serdecznie zapraszamy szkoły podstawowe z Łodzi i okolic do udziału w bezpłatnych warsztatach realizowanych w ramach naszego nowego projektu "EkoRok w Źródłach". Przygotowaliśmy dla Was 50 warsztatów ekologicznych, przyrodniczych i z edukacji globalnej. Co miesiąc będziemy proponować pięć tematów nawiązujących do pory roku, zjawisk zachodzących w przyrodzie oraz świąt z EkoKalendarza.
We wrześniu zapraszamy na warsztaty: Jesień idzie, nie ma na to rady, Od karety do rakiety – o zrównoważonym transporcie, Ekologia mieszczucha – jak żyć ekologicznie na co dzień, Ekologia dla najmłodszych, Na jesieni świat się mieni – warsztat terenowy.
Nasze październikowe warsztaty to: Od nasionka do roślinki, Zwierzyniec – zwierzęta polskich lasów, Zwierzęta z różnych stron świata, Globalne śniadanie – o współzależnościach na świecie, Nieskończona różnorodność przyrody – warsztat terenowy.
Spis tematów na cały rok szkolny znajdziecie w pliku. Szczegółowe opis zajęć można otrzymać zapisując się na comiesięczny newsletter. Przyjmujemy zapisy na warsztaty na cały rok szkolny. Zainteresowane klasy prosimy o kontakt pod nr 42 632 81 18, kom. 507 575 535 lub e-mail: edukacja@zrodla.org Zapraszamy!

Projekt "Źródła skutecznej edukacji globalnej" jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2018 i 2019 r.