STRONA GŁÓWNA | O EDUKACJI GLOBALNEJ | MATERIAŁY EDUKACYJNE | KAMISHIBAI | SZKOŁA TRENERÓW | TEG 2018 | O ŹRÓDŁACH

Nasza piąta bajka kamishibai prawie gotowa

W ramach projektu "Źródła skutecznej edukacji" powstały dwie nowe bajki kamishibai. Po cudownej "Żyrafie na rowerze" Rafała Witka z ilustracjami Joanny Rusinek, mamy przyjemność przedstawić kolejną i równie udaną bajkę autorstwa Rafała Witka. Tym razem jest to opowieść o dostępie do żywności pt. „Gadatliwy ptak Narina”. Ilustracje nawiązujące do sztuki murali namalowała Magdalena Kozieł-Nowak.
Obydwie bajki są przygotowane do druku i wkrótce trafią do drukarni. Wznawiamy też trzy poprzednie tytuły. Za około dwa miesiące ruszamy z dystrybucją bądźcie czujni, informacje pojawią sie na tej stronie i na Facebooku. Nie przyjmujemy wcześniejszych rezerwacji.