STRONA GŁÓWNA | O EDUKACJI GLOBALNEJ | MATERIAŁY | SZKOŁA TRENERÓW | O ŹRÓDŁACH

Bezpłatne szkolenia z edukacji globalnej

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, edukatorów, bibliotekarzy, animatorów na bezpłatne szkolenie poświęcone zagadnieniom edukacji globalnej i sprawiedliwemu handlowi.

Pracujesz z dziećmi i młodzieżą. Interesują Cię zależności między Globalną Północą oraz Globalnym Południem i chciałbyś/chciałabyś pokazać swoim podopiecznym, jak ich codzienne wybory mogą wpływać na ludzi żyjących na drugim krańcu świata? Chciałbyś/chciałabyś poszerzyć swoje kompetencje i wzbogacić prowadzone przez Ciebie lekcje o treści edukacji globalnej? Nasze szkolenie jest dla Ciebie.

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, zaświadczenia o udziale. Zaplanowany jest drobny poczęstunek z produktami Sprawiedliwego Handlu.

ŁÓDŹ
Gdzie: ODE Źródła, ul. Zielona 27, Łódź
Kiedy: poniedziałek, 11 grudnia 2017, g. 13.30-18.00
Formularz zgłoszeniowy Łódź

WARSZAWA
Gdzie: Ukraiński Dom w Warszawie, ul. Zamenhofa 1
Kiedy: poniedziałek, 18 grudnia 2017, g. 15.00-19.30
Formularz zgłoszeniowy Warszawa

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest dofinansowano ze środków Unii Europejskiej.
Organizatorzy: Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" i Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska