Intensywne szkolenie dla studentów i studentek pedagogiki

Droga studentko! Drogi studencie! Właśnie ruszyła rekrutacja na intensywne, stacjonarne szkolenie z zakresu Edukacji Globalnej dla studentów i studentek pedagogiki. Szkolenie odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. w siedzibie Ośrodka Działań Ekologicznych „Źródła” w Łodzi i obejmie m.in. takie zagadnienia jak: zrównoważony rozwój w zglobalizowanym świecie, prawa człowieka, mądra i skuteczna pomocy rozwojowa i humanitarna, Kodeks w sprawie obrazów i wiadomości dotyczących krajów Południa oraz teatrzyk kamishibai jako metoda edukacji najmłodszych. Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie globalna.edu.pl/szkolenie-dla-studentow/ Na zgłoszenia czekamy do 12 marca 2017 r.

obrazek z ulotki

Projekt "Edukacja globalna dla najmłodszych" jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017 r.